Armytechnika.cz » Logistika

Logistika

Žádná přeprava vojenské techniky pro nás není problém. Samozřejmě i toho nadrozměrného. Máme dlouholeté zkušenosti s tuzemskou i zahraniční přepravou. Naše dceřiná společnost STV TRANS s.r.o. se specializuje nejen na přepravu nebezpečného zboží, ale také Vám může nabídnout kvalitní služby v krátkém časovém horizontu, a to navíc za zajímavé ceny

Pokud si vyberete z naší nabídky vojenské techniky, zpracujeme Vám zdarma cenovou kalkulaci na přepravu vojenské techniky. Vždy se snažíme najít nejlepší možné řešení pro zákazníka, tudíž klademe důraz na spokojenost a nízkou cenu ( v některých případech využíváme služeb externího partnera, za účelem minimalizace nákladů – menší podvalník, přeprava na platu, … ). Samozřejmě je možné zajistit dopravu i z vlastní strany – není nutné využít našich služeb.

O nakládku se vždy postaráme my ( najetí na podval, natlačení, možnost nakládky přes nakládací rampu, jeřábem, atd ). Vykládku si zabezpečuje zákazník, ale samozřejmě po domluvě můžeme také zajistit.