Armytechnika.cz » Servis

Servis vojenské techniky

Středisko Stará Boleslav nabízí technické zázemí pro servis téměř veškeré vojenské techniky, včetně tanků. Disponujeme odborným personálem s letitými zkušenostmi z AČR. V současné době tvoří náš tým čtyři kvalifikovaní technici ( specialista na pásovou techniku, motorář, elektrikář a specialista na techniku kolovou ).

Základní servisní práce provádíme na veškeré technice, kterou nabízíme zprovozněnou - výměny provozních kapalin ( motorový, převodový, hydraulický olej, ppř. chladící kapalina, ... ), čištění nádrží, kontrola a servis brzdové soustavy, výměna hadic a těsnění, vyčištění vzduchové soustavy, kontrola a servis elektroinstalace, atd.

Další servisní práce provádíme na přání zákazníka – např. zprovoznění radiostanic v nástavbě vozidla, čištění interiéru, …

Lakování exteriéru vojenské techniky provádíme dle požadavků zákazníka. Používáme kvalitní originální vojenské barvy. Ceny lakování jsou závislé na pracnosti konkrétního typu vozu a pohybují se od 30 do 95 000,- Kč. Součástí ceny je broušení, pískování, základová a finální barva.