Armytechnika.cz » Nabídka » Ostatní technika » Ostatní » Speciální výbava » Chemické a radiační přístroje

Chemické a radiační přístroje

Cena (bez DPH)
5 500 Kč

Automatický analyzátor NOL GSP-11


je ruským signalizátor nervově paralytických látek (automatický analyzátor).
AS-67 Automatický signalizátor úrovně radiace

je určen k provádění radiačního průzkumu v mobilních prostředcích. Může být rovněž využíván ve stacionárních zařízeních. Měří úroveň radiace v radioaktivní stopě. Při dosažení zvolené a nastavené hodnoty úrovně radiace opticky signalizuje tuto hodnotu.

Kumulační dozimetr EDOS

je technickým prostředkem pro operativní kontrolu ozáření osob, tj. pro měření dávky ionizujícího záření gama, kterou byly osoby ozářeny během činnosti..

Přístroj je určený ke stanovení dávky radiace gama, kterou obdrželi příslušníci jednotky nebo skupiny. Umožňuje přímé odečítání dávky v radech.
Dozimetr je součástí výzbroje každé jednotky.

Intenzimetr IT-65

je přenosný dozimetrický přístroj určený k měření úrovně radiace v zamořeném terénu a k dozimetrické kontrole stupně zamoření povrchů osob, výzbroje, techniky, potravin, vody, různých předmětů, objektů a terénu radioaktivními látkami.
Chemický průkazník CHP-71

slouží k zjišťování přítomnosti nebezpečných látek. Použití je možné jako přenosný, převozný nebo stabilní. Nebezpečné látky detekuje pomocí trubiček, kde protéká vzduch. Napájení je možné přes 4x velký monočlánek 1,5V nebo napájení sítě vozu (12V/24V). Při teplotách pod +15° je potřeba trubičky ohřívat v ohřívací části přístroje ( na boku ).

Souprava náhradních dílů s příslušenstvím ke GSP-11

Sada svítilen na jednu baterii 10ks (bez baterie)